GORALFEST
ČASOVÝ ROZPIS VYSTÚPENÍ - PREDBEŽNÝ
SOBOTA, 20.08. 2016
10:00 - 11:30 - spoločná svätá omša troch národov
11:30 - 12:00 - koncert Vidíme srdcom
Patrycja Malinowska - PL
12:00- 12:30 - občerstvenie, obed
12:30 - 18:00 - GORALFEST
12:30 - 13:00 - FS OZVENA - Čierne - SR
13:00 - 13:30 - detský FS Spod Rachowca
13:30 - 14:00 - detský FS JACKOVE - ČR
14:00 - 14:30 - FS súbor na Beskidku - PL
14:30 - 15:30 - detský FS JATELINKA - PL
14:30 - 15:00 - FS WISLA - PL
15:00 - 15:30 - Roman Capek - Skalité - SR
15:30 - 16:00 - FS Svrčinka - Svčinovec - SR
16:00 - 16:30 - Vlasta Mudríková - Skalité - SR
16:30 - 17:00 - FS z Čadce - SR
17:00 - 17:30 - FS Černice - Čierne
17:30 - 18:00 - Zuzka Gacíková
18:00 - 21:00 - goralská muzika a disco - hity SR, ČR a PL
STANOVANIE NA TROJMEDZÍ - bezplatne
Nedeľa, 21.08.2016
08:00 - 18:00 - zbojníci od Zywca - PL
08:00 - 18:00 - zbojníci a FS zo Skoczowa - PL
08:00 - 18:00 - Lenka a Evka Bacmaňakové- SR
08:00 - 16:00 - FS KAMENČAN - Zakamenné
08:45 - 09:00 - štart GORALMARATHONU
09:05 - 10:30 - detské behy - od 2 do 15 rokov
10:30 - 11:00 - vyhodnotenie detských behov
11.00 - 11:30 - vyhodnotenie minimaratónu a nordic walking
11:30 - 12:30 - koncert vokálnej skupiny Iriny Školníkovej
12:30 - 13:00 - koncert Patrycje Malinowskej
13:00 - 13:30 - vyhodnotenie polmaratónu
13:30 - 14:30 - FS zo a zbojníci zo Skoczowa
14:30 - 15:30 - FS Rovňanovci
16:00 - 17:00 - vyhodnotenie Goral maratónu
17:30 - 24:00 - goralská zábava a disco - hity SR, ČR a PL
Skupiny zbojníkov zo Zywca a Skoczova, FS Kamenčan a Lenka a Evka Bacmaňakové budú vystúpovať v priebehu celého dňa a aj po trase Goral marathonu v jednotlivých obciach.
STANOVANIE NA TROJMEDZÍ - bezplatne
PREDSTAVUJEME VÁM MODERÁTOROV FESTIVALU:
Zuzana GACÍKOVÁ - SK
Kuba GOLDYN - PL
Aneta Legierska - PL
Veríme, že si spispôsobí program a opäť príde...
Zabávať Vás budú:
Zbójnicy łod Żywca
PREDSTAVUJEME VÁM SÚBORY A INTERPRÉTOV:
Vlasta MUDRÍKOVÁ - Skalité
FS Capkovci- Skalité
FS Ozvena - Čierne
FS Černice - Čierne
FS Svrčinka - Svrčinovec
Foto Jaroslav Velička, Archív Magma
Lenka a Evka Bacmaňákové - Oščadnica
FS Bystrická Kasňa
Zuzana Gacíková - ľudová speváčka
Detský folklórny súbor JATELINKA - Jaworzynka - PL
Zespól spod Rachowca - detský folklórny súbor - Zwardoň - PL
Zespól na Beskidku - Zwardon - PL
Kuba Goldyn - hudobník a spevák - PL
Detský folklórny súbor Cipovička - Žilina
Predstaví sa s 5-timi blokmi piesni a tancov zo Slovenska
Jackové - detský folklórny súbor z Jablunkova
Jackové - muzika z Jablunkova
Goralé - Mosty u Jablunkova
FS Tyrkys - Čadca
FS Seniorka Skalité
Oščadnícki heligonkári
Danielka Lašová - speváčka
Gorali z Čierneho